Haberler
Hentbol Federasyonu faaliyet programında yer alan Bayanlar Türkiye Kupası müsabakaları 11 Eylül 2014 Perşembe günü başlayacak. Üsküdar Belediyespor Bayan Hentbol Takımı güzel bir hazırlık dönemi sonrasında karşılaşmaların oynanacağı Samsun´a tam kadro olarak dün hareket etti.
30 Ağustas Zafer Bayramı Minikler-Yıldızlar Karate İstanbul Şampiyonası 29-31 Ağustos 2014 tarihleri arasında İstanbul Bağcılar Spor Salonu´nda yapıldı. Turnuvaya Üsküdar Belediyespor´un minikleri damga vurdu.
Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü´nün davetlisi olarak İstanbul´da bulunan Filistin Yıldız Taekwondo Takımı, kafile başkanı Omar Kabaha ile birlikte İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç´u makamında ziyaret etti.
Türkiye Karate Federasyonunun 2014 Yılı Faaliyet Programında yer alan, Erzurum Büyükşehir Belediyesinin Sponsorluğunda Organize edilen ??11. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası?? 15-17 Ağustos tarihleri arasında Erzurum?da yapıldı.
Üsküdar Belediyesi Ümitler Türkiye Şampiyonasına Damgasını Vurdu
Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımımız Yeni Sezon Hazırlıklarına Velidebağ Korusunda yaptığı sabah antremanı ile start verdi...
Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü Resmi Facebook Sayfamıza Tüm Spor Severleri ve Üsküdar´da Spora Gönül Vermiş, Sporcu Kardeşlerimizi Bekliyoruz...
Atletizm branşında Büyük Bayanlarımız 8.kez Türkiye Şampiyonu olmak istiyorlar.
Sporcumuz Şura Nur Kaplan Minikler Türkiye 3.sü olarak Üsküdar?ın gururu oldu.
Üsküdarlı sporcumuz Onur Çalık 78 kg erkeklerde Türkiye şampiyonu oldu...
HENTBOL BAYANLAR SÜPER LİGİ ÜSKÜDAR BELEDİYESİ: 26 - KASTAMONU ARAÇ BELEDİYESİ: 24
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPORCU OLMA YOLUNDA YETENEKLİ OLAN HER ÇOCUĞUMUZA ŞANS VERİR,FIRSAT VERİR,İMKAN VERİR.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Kulüpten Duyurular

Karate Çalışmaları Kasım Ayı Programı

Karate kurslarımız Kasım ayında da devam ediyor. Kasım ayında karateciler Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri Burhaniye Üsküdar Gençlik Merkezi´nde antrenman yapacaklar. İki seans halinde düzenlenen karate çalışmaları 17:00-18:00 ve 18:00-19:

Taekwondo Çalışmaları Kasım Ayı Programı

Taekwondo kurslarımız Kasım ayında da devam ediyor. Taekwondo antrenmanları üç farklı tesisimizde var;

Judo Çalışmaları Kasım Ayı Programı

Judo kursları Kasım 2017´de da iki tesiste devam ediyor
Facebook Grubumuz
 
Foto Galeriden
Bize Ulaşın
Hızlı İletişim

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 - Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü