Taekwondo / Minik Taekwondoculardan İki Madalya

26-31 Temmuz 2016 tarihlerinde Konya’da düzenlenen Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası´nda sporcumuz Şeyma Güngör şampiyonluğa ulaşırken, İsmail Altıparmak üçüncülüğü elde etti.

 

72 ilden 890’ı kız, 1.330’u erkek olmak üzere 2.220 sporcunun katıldığı şampiyonaya Selçuk Üniversitesi 19 Mayıs Spor Salonu ev sahipliği yaptı. 57 kg kızlarda tatamiye çıkan Şeyma Güngör, uzun boyunun avantajını da kullanarak, karşılaştığı tüm rakiplerine üstünlük sağlamayı başardı. 2004 doğumlu sporcumuz kürsünün en üst basamağına çıkarken, kızlar ve erkeklerde toplam 18 sıklette düzenlenen müsabakalarda İstanbullu taekwondocuların kazandığı 3 şampiyonluktan birini elde etti.

 

33 kg erkeklerde mücadele eden sporcularımızdan İsmail Altıparmak, şampiyonayı Türkiye üçüncülüğü ile tamamladı. Geçtiğimiz ay Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda da ikinci sırayı alan 12 yaşındaki sporcumuz, Kulübümüze bir kez daha madalya getirdi.

 

 


Kulüpten Duyurular

Karate Çalışmaları Kasım Ayı Programı

Karate kurslarımız Kasım ayında da devam ediyor. Kasım ayında karateciler Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri Burhaniye Üsküdar Gençlik Merkezi´nde antrenman yapacaklar. İki seans halinde düzenlenen karate çalışmaları 17:00-18:00 ve 18:00-19:

Taekwondo Çalışmaları Kasım Ayı Programı

Taekwondo kurslarımız Kasım ayında da devam ediyor. Taekwondo antrenmanları üç farklı tesisimizde var;

Judo Çalışmaları Kasım Ayı Programı

Judo kursları Kasım 2017´de da iki tesiste devam ediyor
Facebook Grubumuz
 
Foto Galeriden
Bize Ulaşın
Hızlı İletişim

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 - Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü