Atletizm / Genç Atletlerimiz Finalde

Türkiye Gençler Atletizm Ligi 1. Kademe yarışmalarında erkek takımımız üçüncü, bayan takımımız altıncı sırayı alarak, 24 Ağustos’ta Ankara’da yapılacak final kademesine katılmaya hak kazandılar.

 

Sivas’ta düzenlenen yarışmalarda 19 branş sonunda 108 puana ulaşan erkek takımımız, Enka ve Fenerbahçe’nin ardından üçüncülüğü elde etti ve finalde de kürsüye çıkma ümidi verdi. Genç bayan takımımız ise 75 puanla altıncı sırada yer aldı ve kendisine finalde mücadele edecek sekiz takım arasında yer buldu.

 

24 Ağustos 2016 günü Ankara’da Türkiye Gençler Atletizm Ligi Finali’nde piste çıkacak kulüpler şöyle;

 

Erkekler: ENKA, Fenerbahçe, Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü, Ankara EGO, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor, Mersin MESKİ, Tokat Anadolu Gençlik Spor Kulübü, Adana Seyhan Belediyesi.

 

Bayanlar: Fenerbahçe, ENKA, Bursa Büyükşehir Belediyesi SK, Beşiktaş, Ankara Büyükşehir Belediyesi SK, Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü, Sakarya Büyükşehir Belediyesi SK ve Tokat Gençlik.

 

 

Haber fotoğrafları: Sivas GHSİM


Kulüpten Duyurular

Karate Çalışmaları Kasım Ayı Programı

Karate kurslarımız Kasım ayında da devam ediyor. Kasım ayında karateciler Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri Burhaniye Üsküdar Gençlik Merkezi´nde antrenman yapacaklar. İki seans halinde düzenlenen karate çalışmaları 17:00-18:00 ve 18:00-19:

Taekwondo Çalışmaları Kasım Ayı Programı

Taekwondo kurslarımız Kasım ayında da devam ediyor. Taekwondo antrenmanları üç farklı tesisimizde var;

Judo Çalışmaları Kasım Ayı Programı

Judo kursları Kasım 2017´de da iki tesiste devam ediyor
Facebook Grubumuz
 
Foto Galeriden
Bize Ulaşın
Hızlı İletişim

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 - Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü