Ziyaretçi Defteri

Adı - Soyadı
: Kutlu Tekin
Mesajı
: Olimpiyat tarihinde ,ülkemize atletizm dalında ilk altın madalyayı kazandıran Aslı Çakır Alptekin´i ve bu başarıda pay sahibi olan Üsküdar belediyespor´u yürekten kutluyorum.
 
11.08.2012
Adı - Soyadı
: ALİ DEMİRBAŞ
Mesajı
: Spora ve sporcuya verdiğiniz destekten dolayı sonsuz teşekkürler. okay arpa hocamızında misafirperverliğine ve ilgisine teşekkür ediyoruz adına layık bir ev sahipliği örneği sergiledin herşey için teşekkürler....
 
10.07.2012
Adı - Soyadı
: Üzeyir Çiftci
Mesajı
: Üsküdar Belediyesinin spor branşlarına gösterdiği yakın ilgi bizleri ziyadesiyle memnun ediyor.Gençlerin her türlü tuzaklara düşmesinin yegane ilaçlarından biri olan belkide başında gelen spor faliyetlerinin desteklen
 
13.05.2012
Adı - Soyadı
: Turhan Şişman
Mesajı
: Belediyemizin sunmuş olduğu bu spor faaliyeti için öncelikle sizlere teşekkür ederim.Belediyemizin bize Okay Hoca gibi deneyimli birini görevlendirmesinden çok memnun kaldığımı dile getirmek isterim.Sayenizde oğlum karete sporunu çok seviyor.Okay Hoca´mıza teşekkür dileklerimi sunarım.
 
15.04.2012
Adı - Soyadı
: azra buket mercan
Mesajı
: çok güzel bir spor herkese tavsiye ediyorum
 
07.04.2012
Adı - Soyadı
: Ahmet KOCAPEHLİVAN
Mesajı
: Spor Genç ve Büyükler için en önemli bir faaliyettir Gençleri kötü alışkınlıklardan büyükleri kahvehane köşelerinden uzaklaştırır .Sayın Belediye Başkanımızın Sporu sevdiğini biliyoruz.Bunun içinde ferdi sporlardan çok takım sporlarına daha fazla olanak sağlamasını.Sahalarımız ,salonlarımızın mevcut olduğu kanısındayım.Hatta İlçemiz mahalleleri arası dostluk maçları(Voleybol,futbol,basketbol )düzenlenerek ve bunların içinden İlçemiz adına Voleybol takımı kurulmasını saygılarımla öneriyorum.
 
05.04.2012
Adı - Soyadı
: HÜLYA YANIK
Mesajı
: 2 yiğenim üsküdar belediyesinin düzenlediği karete kursuna gidiyor.öğretmenleri okay arpa nın sabrı,özverisi,fedakarlığı sayesinde kısa sürede çok yol aldılar.bu spora gönül vermiş hocamıza ve bu imkanı bize sağlayan üsküdar belediyesine teşekkür ederim.verilen emeğin karşılğını çocuklarımız başarılarıyla ödeyeceklerine de inanıyorum.yeni okaylar yetişmesi dileğiyle.
 
19.03.2012
Adı - Soyadı
: Tenzile kır
Mesajı
: Belediyemizin halkına sunmuş olduğu ücretsiz hizmet olan karate kursuna giden Ahmet Kır´ın annesiyim. annesi olarak bu hizmetten menuniyet duymaktayım. çocuklarımızın hem psikolojik hem sosyolojik açıdan gelişmesine yardımcı olan, hem öğretmenimiz okay arpa´ya ve yardımcılarına hemde belediyemize teşekkür ederim.
 
08.03.2012
1 2 3 4 5 6 7
Kulüpten Duyurular

Karate Çalışmaları Kasım Ayı Programı

Karate kurslarımız Kasım ayında da devam ediyor. Kasım ayında karateciler Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri Burhaniye Üsküdar Gençlik Merkezi´nde antrenman yapacaklar. İki seans halinde düzenlenen karate çalışmaları 17:00-18:00 ve 18:00-19:

Taekwondo Çalışmaları Kasım Ayı Programı

Taekwondo kurslarımız Kasım ayında da devam ediyor. Taekwondo antrenmanları üç farklı tesisimizde var;

Judo Çalışmaları Kasım Ayı Programı

Judo kursları Kasım 2017´de da iki tesiste devam ediyor
Facebook Grubumuz
 
Foto Galeriden
Bize Ulaşın
Hızlı İletişim

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 - Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü